İlkadım Bebek Gereçleri
0-1 Yaş Bebek Giyim ve Gereçleri
0-12 Ay Bebekler İçin İhtiyaç Duyacağınız Herşey

Hamamyolu Cd. No: 57/C
info@ilkadimbebe.com
0 222 230 23 26

ESTÜ 17. ULUSLARARASI SPOR BİLİMLERİ KONGRESİ’NDEN ÖDÜLLE DÖNDÜ

3.12.2019 

Eskişehir Teknik Üniversitesi Spor Bilimler Fakültesi öğretim elemanlarının yaptıkları araştırma, Antalya’da düzenlenen 17. Uluslararası Spor Bilimleri Kongresi’nde “Rekreasyon Alanı En İyi Sözel Bildiri Ödülü”ne layık görüldü.

13 - 16 Kasım tarihlerinde düzenlenen ve açılışını Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun yaptığı kongreye, “Yerel Yönetim Adaylarının Boş Zaman Perspektifleri: Bir İçerik Analizi Çalışması” adlı araştırmalarıyla katılan Arş. Gör. Alican Bayram, Doç. Dr. Kerem Yıldırım Şimşek, Prof. Dr. Metin Argan “Rekreasyon Alanı En İyi Sözel Bildiri Ödülü”ne değer görüldü. Kongrenin son gününde yapılan törende Arş. Gör. Alican Bayram ödülü, Fenerbahçe Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Sami Mengütay’ın elinden aldı.

Başkan adayları, Kültür ve Sanat Rekreasyon, Turizm Rekreasyonu, Eğitim Rekreasyonu, Terapatik Rekreasyonu, Açık Alan Rekreasyonu ve Sportif Rekreasyon olmak üzere 6 ayrı rekreasyon türünde proje açıkladı.

Ödül kazanan araştırma kapsamında, Cumhur ve Millet İttifakı İstanbul, Ankara ve İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayları, Binali Yıldırım, Ekrem İmamoğlu, Mansur Yavaş, Mehmet Özhaseki, Tunç Soyer ve Nihat Zeybekçi’nin yerel seçimler döneminde açıkladıkları projelerin analizi yapıldı.

Bu yıl 17.‘si düzenlenen kongrenin, rekreasyon alanı ödülüne aday gösterilen 10 bildiriden 5’i Eskişehir Teknik Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Rekreasyon Bölümü’nden çıktı. Ödüle aday gösterilen diğer araştırmalar ise Arş. Gör. Dr. Anıl Onur Mercanoğlu ve Ar. Gör. Dr. Hüseyin Çevik’e ait.

 

Gönderen: haber
1241 defa okundu 
 


Ekonomi
Emlak İşletmelerine Ek Süre!
GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİ TOPLULUĞU SARARDA
EOSB’nin projesine BEBKA desteği
KIRGIZİSTAN BÜYÜKELÇİSİ OMURALİEV ETO HEYETİYLE BİR ARAYA GELDİ
EMITT’TEN TÜRKİYE EKONOMİSİNE SON 5 YILDA 15 MİLYAR TL’Yİ AŞAN KATKI

 

 
Eğitim
Anadolu’da genç istihdama yönelik politikalar konuşuldu
ESOGÜ Personeline Yönelik Afet Bilinci Eğitimleri Devam Ediyor
SODİGEM Alpu’daki lise öğrencileri ile buluştu
Manga ile Avrupa Değerleri Projesi İçin Gelen Öğretmenleri Konuk Ettiler
GAZİ MESLEKTE “MESLEK TANITIM GÜNLERİ” YAPILDI