İlkadım Bebek Gereçleri
0-1 Yaş Bebek Giyim ve Gereçleri
0-12 Ay Bebekler İçin İhtiyaç Duyacağınız Herşey

Hamamyolu Cd. No: 57/C
info@ilkadimbebe.com
0 222 230 23 26

ESTÜ FEN FAKÜLTESİ ÖĞRETİM ÜYELERİNİN AKADEMİK BAŞARILARINI KUTLADI

23.10.2019 

Eskişehir Teknik Üniversitesi Fen Fakültesi, Profesör, Doçent ve Dr. Öğretim Üyesi kadrolarına yükselmeye hak kazanan öğretim üyelerinin başarılarını kutladı. 21 Ekim Pazartesi günü Fen Fakültesi fuaye alanında gerçekleştirilen kutlama etkinliğine Rektör Prof. Dr. Tuncay Döğeroğlu, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Mustafa Şenyel ve Prof. Dr. Gürsoy Arslan ile Fen Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Cengiz Türe, Dekan Yardımcıları Prof. Dr. Barış Erbaş, Prof. Dr. Sevil Şentürk’ün yanı sıra öğretim üyeleri ve idari personel katıldı.

Dekan Vekili Prof. Dr. Cengiz Türe: “Akademik alanda elde ettiğimiz başarılar bizim gururumuz.”

Fen Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Cengiz Türe, Fen Fakültesi olarak güçlü altyapısı ve sahip olduğu imkânlar ile birlikte Eskişehir Teknik Üniversitesi bünyesinde yer almaktan mutluluk duyduklarını dile getirdi. Kapsamlı laboratuvarları ve yetkin akademik kadrosu sayesinde Türkiye genelindeki pek çok üniversiteden ileri noktada olduklarının da altını çizen Prof. Dr. Türe, “Eskişehir Teknik Üniversiteli olmaktan son derece mutluluk duyuyoruz. Fakültemiz donanımlı alt yapısı sayesinde bilim alanına katkıda bulunmaya devam edecek. Öğretim üyelerimizin yoğun ve istikrarlı çalışmalarının profesör, doçent ve doktor öğretim üyesi unvanı ile taçlandırılması hepimizin motivasyonunu artırdığı gibi ileride ortaya koyacağımız başarılara da zemin hazırlamıştır. Bu katkılarından dolayı başta Rektörümüz Prof. Dr. Tuncay Döğeroğlu olmak üzere Eskişehir Teknik Üniversitesi yönetimine teşekkürlerimizi borç biliriz.” dedi. 

Rektör Prof. Dr. Tuncay Döğeroğlu: “Akademik kadromunuzun başarılarıyla gurur duyuyoruz.”

Rektör Prof. Dr. Tuncay Döğeroğlu ise yaptığı konuşmada Fen Fakültesi akademik kadrosunun Eskişehir Teknik Üniversitesinin araştırma potansiyeline yaptığı katkılara değindi. “Üniversitemiz, sahip olduğu güçlü altyapısı ve nitelikli insan kaynağı ile araştırma yetkinliğini her geçen gün biraz daha ileriye taşıyor.” ifadelerini kullandı. Fen Fakültesinde Dr. Öğretim üyesi kadrosuna yeni atanan ve öğretim üyeliği kadrolarında yükselerek doçent ve profesörlük kadrolarına atanan öğretim üyelerini kutlayarak başarılarının devamını diledi.

Gönderen: haber
1593 defa okundu 
 


Ekonomi
Tüyap Eskişehir İnşaat Fuarı Bugün Açılıyor
TARIMSAL DESTEKLER 22 MİLYAR LİRAYA ÇIKIYOR
İlçe Belediyeler Sanaciye Daha Yakın
Dünya İhracatında İtalyanlarla Liderlik Yarışı
2020 yılında izin ve tatil günleri

 

 
Eğitim
Anadolu Üniversitesi Açık ve Uzaktan Öğrenme Konferansı’na ev sahipliği yapıyor
ARA TATİLE ÖZEL ETKİNLİK SİTESİ
Kahramanlara duygulandıran mektuplar
İnönü İHO ve Vehbi Koç Ortaokulu Mevlid-i Nebi Programı
Bütünleşik Bilgi Sistemi Modül Eğitimi etkinliği gerçekleşti