İlkadım Bebek Gereçleri
0-1 Yaş Bebek Giyim ve Gereçleri
0-12 Ay Bebekler İçin İhtiyaç Duyacağınız Herşey

Hamamyolu Cd. No: 57/C
info@ilkadimbebe.com
0 222 230 23 26

LİSANSÜSTÜ EĞİTİM ENSTİTÜSÜ AÇILDI

9.10.2019 

ESKİŞEHİR TEKNİK ÜNİVERSİTESİ LİSANSÜSTÜ EĞİTİM ENSTİTÜSÜ’NÜN AÇILIŞI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

 

Bünyesine kattığı yeni birim ve yapılanmalarla eğitim odaklı gelişim süreçleri üzerinde yoğun çalışmalar yürüten Eskişehir Teknik Üniversitesi Lisansüstü Eğitim Enstitüsünü yeni yerinde hizmete açtı.

İki Eylül Kampüsü Yabancı Diller Yüksekokulu binası birinci ve ikinci katında yer alan Lisansüstü Eğitim Enstitüsü açılış törenine Rektör Prof. Dr. Tuncay Döğeroğlu, Rektör Yardımcıları Prof. R. Mustafa Şenyel ile Prof. Dr. Gürsoy Arslan, Genel Sekreter Menderes Ünal, Lisansüstü Eğitim Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Murat Tanışlı, Müdür Yardımcıları Dr. Öğr. Üyesi Özgür Ceylan ve Dr. Öğr. Üyesi Murat Kılıç’ın yanı sıra Üniversitemiz Dekanları, Meslek Yüksekokulu Müdürleri, Fakülte ve Yüksekokul Sekreterleri ve Daire Başkanları katıldı.

Kurdele kesimi ile başlayan tören konuklara ikram servis edilmesi ile devam etti. 

Rektör Prof. Dr. Tuncay Döğeroğlu: “Lisansüstü Eğitim Enstitüsü ile   fen bilimleri, sağlık bilimleri, sosyal bilimlerdeki farklı anabilim dalları ve anasanat dalları tek bir çatı altında toplanmış oldu.”

Lisansüstü Eğitim Enstitüsü’nün fen bilimleri, sağlık bilimleri, sosyal bilimlerdeki farklı anabilim dallarını ve anasanat dallarını tek bir çatı altında toplayan Üniversite için önemli bir yapılanma olduğunu belirten Rektör Prof. Dr. Döğeroğlu, bugünkü açılış töreni bizleri sadece yeni bir enstitüye kavuşturmakla kalmadı; hem enstitümüzü İki Eylül Kampüsü sınırları içerisinde  hizmet vermeye başlaması kapsamlı faaliyetler yürütebilecek bir yapıya kavuşmamızı sağladı.” dedi.

Prof. Dr. Murat Tanışlı: “İki Eylül Kampüsü İçerisinde Kapsamlı Bir Yapılanmayla Hizmet Veriyor Olacağız.”

Lisansüstü Eğitim Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Murat Tanışlı, öğrenci merkezli eğitim politikalarını titizlikle sürdüren Eskişehir Teknik Üniversitesi bünyesinde böyle kapsamlı bir enstitü için çalışmaktan heyecan ve memnuniyet duyduğunu dile getirdi. Lisansüstü Eğitim Enstitüsü’nün farklı anabilim dallarını tek çatı altında toplayan bir yapılanma olduğunu da belirten Müdür Prof. Dr. Tanışlı:  “Eskişehir Teknik Üniversitesi, Lisansüstü Eğitim Enstitüsü gibi kapsamlı yapılanmalar sayesinde son derece önem verdiği lisansüstü eğitim sürecine daha güçlü bir biçimde odaklanabilecek. Hem böyle güçlü bir yapılanmayı Eskişehir Teknik Üniversitesi’ne kazandırdığımız hem de İki Eylül Kampüsü içerisindeki yeni yerimizde göreve başladığımız için şahsım ve ekibim adına çok şanslı olduğumuza inanıyorum.” dedi.

Lisansüstü Eğitim Enstitüsü güncel adres ve iletişim bilgilerine ulaşmak için Tıklayınız.

 

Gönderen: haber
1503 defa okundu 
 


Ekonomi
Geleceğin sektörlerinde de var olacağız
440 Bine Yakın İşe Yerleştirme Yapıldı
Dış Ticareti Geliştirmek İçin Eğitimde İş Birliği
KOSGEB’İN YENİ FİNANSMAN DESTEĞİNİ AÇIKLADI
"Isı Yalıtımı" İklim Değişikliği ile Mücadelenin Anahtarı

 

 
Eğitim
Yapay Zeka ve Geleceği
DIŞ TİCARET ALANINDA DÜNYADA SÖZ SAHİBİ NESİLLER İÇİN İŞ BİRLİĞİ
Mutfakta hünerlerini sergilediler
TÜBİTAK 4004 ``Ben de Robotumu Kodluyorum’’ Projesi Hediye Takdim Töreni Düzenlendi
ESTÜ FEN FAKÜLTESİ ÖĞRETİM ÜYELERİNİN AKADEMİK BAŞARILARINI KUTLADI