İlkadım Bebek Gereçleri
0-1 Yaş Bebek Giyim ve Gereçleri
0-12 Ay Bebekler İçin İhtiyaç Duyacağınız Herşey

Hamamyolu Cd. No: 57/C
info@ilkadimbebe.com
0 222 230 23 26

Mezuniyet coşkusu aileleri de gururlandırdı

18.06.2019 

Çocuklarının mezun olma sevincine ortak olmak amacıyla Türkiye’nin farklı şehirlerinden Eskişehir’e gelen aileler, mezuniyet töreninde gurur dolu anlar yaşadı.

Öğrenim hayatlarını başarı ile tamamlayarak mezun olmaya hak kazanan öğrenciler, Anadolu Üniversitesi Yunus Emre Kampüsü Futbol Sahası’nda düzenlenen 2018 - 2019 Öğretim Yılı Mezuniyet Töreni’nde mezun olmanın heyecanını yaşadı. 12 - 13 Haziran 2019 tarihlerinde gerçekleştirilen törenlere, çocuklarının mezun olma sevincine ortak olmak amacıyla Türkiye’nin farklı şehirlerinden Eskişehir’e gelen aileler de katıldı. Öğrenim hayatlarını tamamlayan öğrenciler mezuniyet coşkusu yaşarken, onları desteklemek için gelen aileleri de gurur dolu anlar yaşadı.

Bu gururu yaşayan ailelerden biri, Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İngilizce İşletme bölümünden mezun olan Semih Yılmaz’ın ailesi idi. Bu mutlu günde çocuğunun yanında olmaktan dolayı sevinç yaşadığını belirten Semih Yılmaz’ın annesi Birsen Yılmaz, “Emeklerimizin karşılığını almak hepimizi çok gururlandırdı. Çocuğumun başarılarının devamını diliyorum” dedi. Semih Yılmaz’ın babası Yücel Yılmaz ise mezuniyet töreni için Edirne’den Eskişehir’e geldiklerini belirterek çocuğunun başarısını gönülden kutladığını ifade etti. İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat bölümü mezunu Pınar Hopçuoğlu’nun ailesi de, çocuklarını mutlu gününde yalnız bırakmayan ailelerden biri idi. Son derece gururlu ve umutlu olduklarını dile getiren anne Hafiye Hopçuoğlu, “Kızımla gurur duyuyorum. Bugün, iyi ki onun annesiyim dedim” ifadelerini kullandı.

Çocuklarını kucaklayarak mezuniyet coşkusunu paylaşan İngilizce İktisat bölümü mezunu Burak Alsancak’ın ailesi de gelecek adına umut dolu cümleler kurdu. Çocuğu ile gurur duyduğunu belirten Şengül Alsancak, “Oğlumun bu başarısını tüm hayatı boyunca devam ettirmesini diliyorum” dedi. Törende duygu dolu anlar yaşayan baba Harun Alsancak, çocuğunun başarısı ve sevinci karşısında gözyaşlarını tutamadı. Harun Alsancak duygularını, “Oğlum hayatı boyunca hep başarılıydı. Bugün onun mezun olduğunu görünce çok duygulandım” cümleleri ile dile getirdi.

İngilizce İktisat bölümü mezunu Orhan Demirel’in ailesi de benzer gururu yaşayanlar arasındaydı. Çocuğunun en güzel yerlerde olmasını temenni ettiğini söyleyen baba Bekir Demirel, “Oğlumun mutlu olduğunu görmek beni de mutlu ediyor. Oğlumun peşindeyim, destekçisiyim. Onu okutacağım dedim ve okuttum. Bugün de mezuniyetin gururunu yaşıyorum” şeklinde konuştu.  

Hukuk Fakültesi mezunu İzzet Uygun’un ailesi de çocuklarını mutlu gününde yalnız bırakmayan aileler arasındaydı. Anneanne Canan Kükrek, torununun mezuniyetine ilişkin duygularını, “Çok önemli bir ameliyat atlattığım halde torunumun mezuniyeti vesilesiyle Eskişehir’de bulunmak istedim. Burada olmaktan dolayı çok mutluyum. Mezuniyet töreni harikaydı. İnanılmaz duygulandım. Anadolu Üniversitesi ve hocalarına çok teşekkür ediyorum” cümleleri ile aktardı.

Eğitim Fakültesi Sosyal Bilgiler Öğretmenliği Bölümü mezunu Aslı Ünal’ın annesi Dilek Ünal da çocuğunun heyecanını paylaşan ebeveynlerden biri idi. Son derece büyük bir mutluluk yaşadığını ve kızıyla gurur duyduğunu dile getiren Dilek Ünal, “Sivrihisar'ın Cumhuriyet köyünden geldim. Kızım, öğrenim süresi boyunca dedesi ve babaannesi ile birlikte Eskişehir’de yaşadı. 4 yılın ardından bugün mezuniyet sevinci yaşıyoruz. Bu nedenle oldukça mutluyum. Allah herkese bu duyguyu tatmayı nasip etsin" şeklinde konuştu.

Gönderen: haber
1611 defa okundu 
 


Ekonomi
ESO’dan 20 bin çalışana destek, üreticiye kolaylık
Doğu Akdeniz’deki çalışmalar için dördüncü gemi gönderilecek
KUZEY KUTBUNUN YÜZER FABRİKASI DENİZE İNDİRİLDİ
Tümsiad Eskişehirden, Ankara Beşir Derneğine Ziyaret
E-İpotek Kullanımı Yaygınlaştı

 

 
Eğitim
Fen Eğitiminde Astronomi Bilgi ve Becerilerini Geliştirme Çalıştayı Düzenlendi
"İHA-0 PİLOTLUĞU SERTİFİKASI" ALDILAR
TÜRKİYE’NİN FIRSAT PENCERESİ : “TÜRK YÜKSEKÖĞRETİMİ”
YKS sonuçları açıklandı
Rektör Çomaklı, ES TV ekranlarında FET֒yü anlattı